Aktuality
úterý, 13 červen 2017 18:25

Rabštejn

Napsal(a)

Lezecký víkend na Rabštejně v Jeseníkách

     Víkend na louce a skalách pod zříceninou hradu Rabštejn v Jeseníkách. Budeme lézt a učit se drobné horolezecké dovednosti  na skalách. Spát se bude ve vlastních spacácích a stanech.

Lezecký víkend na Rabštejně v Jeseníkách

     Víkend na louce a skalách pod zříceninou hradu Rabštejn v Jeseníkách. Budeme lézt a učit se drobné horolezecké dovednosti  na skalách. Spát se bude ve vlastních spacácích a stanech. Vařit budeme na plynovém vařiči a večer určitě vzplane oheň, na němž si můžeme opékat špekáčky (na místě je i malý bufet). 

   Zváni jsou i rodiče a přátelé, kteří se nebojí s námi vyrazit a pomoci.

Kdy: 16.6. - 18.6. 2017

Kde: Skály a zřícenina hradu Rabštejn u obce Oskava-Bedřichov v Jeseníkách

Sraz: v pátek u stěny cca 16:30 (není podmínkou) Cíl Oskava-Bedřichov je vzdálen asi 130 km a cesta trvá cca 2 hod. Protože cesta z Bedřichova na Rabštejn vede do strmého kopce a musí se jít pěšky, máme v pátek na 19.30 domluven transport batohů, stanů a další zátěže. Zájemci o transport v pátek v 19.30. na parkovišti v Bedřichově, jinak vše sami. Od parkoviště po červené asi 1 hod. pěšky.

Návrat: v neděli cca v 19:00 v Kuřimi 

S sebou: Věci na lezení (co chybí se doplní na srazu). Spacák, karimatku, stan, baterku, oblečení dle vlastního rozumu, nezapomenout - 2x náhradní ponožky, čepici, lehké rukavice, šátek, teplou mikinu (večer budeme venku). Jídlo dle domluvy ve čtvrtek.

Změna programu  při špatném počasí vyhrazena.

 Info: Adam Záděra – 732244515, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., Daniel Kovařík - 607706883, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Alpenverein barevne rastr

 

Logo MestoKurim web

Naše činnost je realizována za podpory Města Kuřimi.

 

logo alpsport converted