k2 menu
úterý, 27 prosinec 2005 20:08

Lanex Cup Morava 2005

Napsal(a)

Úspěchy a neúspěchy kuřimských horolezčat na poháru Lanex Morava 2005. 

Úspěchy a neúspěchy kuřimských horolezčat na poháru Lanex Morava 2005.

Lanex Cup 2005 - finále

 19.12.2005 se v Břeclavi konal finálový závod mládeže v lezení na otížnost Lanex Cup 2005, který ukončil letošní ročník této soutěže.

 V moderně zařízené hale na pečlivě připravených cestách reprezentovali Horolezecký klub Babí lom Kuřim 3 závodníci. Tradičně nejsilnější zastoupení bylo v kategorii A - dívky. Kateřina Brodecká obsadila po urputném boji 2. místo a Šárka Uhlířová byla 4. V kategorii C - chlapci obsadil Tom Cvrček Uhlíř 2. místo.

 Závod natáčela ČT a měli jste možnost sledovat záběry z průběhu také v Jihomoravském večerníku.

 A protože to byl závod finálový, došlo i na vyhlášení nejlepších lezců v celém letošním ročníku Lanex Cup 2005 - moravská sekce. Závodníci HK Babí lom Kuřim si odvezli domů 3 poháry. Za 2. místo v celkovém pořadí kategorie A - dívky Kateřina Brodecká a za 3. místo ve stejné kategorii Šárka Uhlířová. 3. místo v celkovém pořadí kategorie C - chlapci obsadil ve velké a zdatné konkurenci Tom Cvrček Uhlíř.

breclav19112005.1

 Reprezentantům blahopřejeme a přejemme mnoho zdaru v příštím ročníku Lanex Cup 2006. Je škoda, že mnozí další závodníci a jejich rodiče (zvláště v kategorii A - dívky) vzdali tento pohár a nedali jej až do konce. Je zřejmé, že HK Babí lom Kuřim má více dobrých mladých lezců, kteří mohou dosáhnout na stupně nejvyšší.

výsledky zde

 RoB.

 

Číst 1140 krát

Alpenverein barevne rastr

 

Logo MestoKurim web

Naše činnost je realizována za podpory Města Kuřimi.

 

logo alpsport converted